1/3
Head
Unisex
Medlemspris
13 899,-
Ikke medlem: 16 298,-
Crux 105 Pro
unisex | Black/Pink
Størrelse
Cruise 12
unisex | Black/Green
Størrelse
Vi bruker dette til å finne ski med riktig stivhet for deg.
Se lagerstatus
Crux 105 Pro gir det beste fra begge verdener for topptur: lett manøvrerbarhet på vei opp, og HEADs anerkjente ytelse på vei ned. Enten det er en pudderrunde i villmarken eller en rask tur før jobb på favorittanlegget ditt, tilbyr den nye Crux 105 Pro den bredeste plattformen i kolleksjonen. Den 105mm brede midjen gir bedre flyt og allsidighet i ulike snøforhold, mens en full triaxial karbon-"jakke" øker vridningsstivheten for pålitelig kantgrep. Crux 105 Pro reduserer vekten uten å ofre ytelsen ved å bruke en kjerne av grafén og Karuba-tre, samt et design som utelater unødvendig toppmateriale.
Gjør det enkelt for maksimal moro! Den nye Marker Cruise veier bare 475g per binding (inkludert bremser) og tillater en utrolig enkel, komfortabel og moderne inngang til topptur-verdenen.
Hos Anton Sport kan du sette sammen din egen alpin-pakke å få 25% medlemsrabatt eller topptur-pakke og få 20% medlemsrabatt på ordinære priser ved kjøp av ski, binding og støvel