1/2
Head
Unisex
Medlemspris
11 899,-
Ikke medlem: 13 498,-
Crux 93
unisex | Beige
Størrelse
V-Crest 12 Br
unisex | Black Titanium
Størrelse
Vi bruker dette til å finne ski med riktig stivhet for deg.
Se lagerstatus
Crux 93 er en ny innstegsmodell for all-mountain toppturski som gir god ytelse både oppover og nedover i preparerte løyper, med mulighet for å utforske litt utenfor løypene. Takket være HEADs LYT Tech med grafén og poppeltre i kjernen, er Crux 93 lett å håndtere under oppturen. For nedkjøringen gir et karbonlag ekstra kantgrep og stabilitet i både lange og korte svinger, som gir en selvsikker opplevelse enten i frikjøringsterreng eller på skianlegget.
Dette er bindingene for deg som søker den optimale kombinasjonen av lett vekt, presisjon og pålitelighet. Med en vekt på kun 295 gram (inkl skistopper) per binding gir de deg en uovertruffen frihet til å klatre raskt og effektivt, uten å ofre stabilitet og sikkerhet i nedkjøringene.
Hos Anton Sport kan du sette sammen din egen alpin-pakke å få 25% medlemsrabatt eller topptur-pakke og få 20% medlemsrabatt på ordinære priser ved kjøp av ski, binding og støvel